Zavřít
Navštíviť E-shop

Chránená dielňa

Chránená dielňa VÍNO HRUŠKA v Blatničke umožňuje zdravotne handicapovaným ľuďom získať plnohodnotnú prácu a byť tak na základe platnej pracovnej zmluvy odmenený mzdou.

Oceňujeme každý nápad a pracovitosť našich zamestnancov. O to viac si vážime zamestnancov so zdravotným handicapom, ktorí majú snahu zapojiť sa do bežného pracovného procesu. V našej Chránenej dielni vyrábame domáce oškvarkové praclíky, sušené ovocie, pochúťky, cukrovinky a vínne želé.

Kúpou týchto produktov vyjadríte svoju podporu ľuďom so zdravotným handicapom a zároveň si zdravo zamaškrtíte.

Vychutnajte si sušené ovocie z našich sadov!

O sušené jablká, hrušky a slivky sa staráme veľmi šetrným spôsobom. Všetko ovocie pestujeme vo vlastnom ovocnom sade. Tie najlepšie kusy zberáme ručne a potom ich starostlivo sušíme.

Špeciálne upravené obaly udržujú dlhodobú vôňu a čerstvosť ovocia.

Naša spoločnosť je priamym zamestnávateľom zdravotne postihnutých osôb a môže poskytovať náhradné plnenie.

Jeho výška je však po novom zo zákona limitovaná, limity sú nastavené veľmi prísne a podľa všeobecného predpokladu (ale aj prepočtu Ministerstva financií) nebudú tieto limity stačiť potrebám všetkých organizácií.

Odberom výrobkov nami ponúkaného sortimentu splníte požiadavky zákona a vyhnete sa povinnému plateniu odvodov do štátneho rozpočtu.

K čerpaniu náhradného plnenia je potrebný podpis jednoduchej rezervačnej zmluvy, ktorá zahŕňa navýšenie k sumárnej cene bez DPH.

Zjistit více o náhradním plnění