Nastavenia ochrany osobných údajov a súborov cookie

Súhlasom so zdieľaním vašich údajov nám poskytujete informácie, ktoré potrebujeme na zlepšenie, analýzu a marketing na tejto webovej stránke. Ďalej súhlasíte s prenosom údajov tretím stranám a mimo EÚ. Vyhlasujeme, že údaje, ktoré ste poskytli informácie sú zabezpečené proti zneužitiu.

Nastavenia ochrany osobných údajov a súborov cookie

Súhlasom so zdieľaním vašich údajov nám poskytujete informácie, ktoré potrebujeme na zlepšenie, analýzu a marketing na tejto webovej stránke. Ďalej súhlasíte s prenosom údajov tretím stranám a mimo EÚ. Vyhlasujeme, že údaje, ktoré ste poskytli informácie sú zabezpečené proti zneužitiu.

Dajte nám vedieť, ktoré údaje nám a našim partnerom povoľujete spracúvať.


Technické údaje

Trvalo zapnuté

Webové stránky potrebujú na správne fungovanie technické údaje. Bez týchto údajov by nebolo možné napríklad na vyhľadávanie, prehrávanie videa alebo dokončenie objednávky v e-shope.

Analytické a štatistické údaje

Analytické a štatistické údaje nám pomáhajú pochopiť, ktoré funkcie sú vaše obľúbené, čo je na stránka nefunguje, aké zariadenia používate na zobrazenie stránky a mnoho ďalšieho.

Marketingové dáta

Marketingové údaje nám hovoria, na ktoré reklamy ste klikli alebo ako sa darí našim kampaniam. kampane v sociálnych médiách sú úspešné.

Zavřít
Navštíviť E-shop

Rodinné vinárstvo VÍNO HRUŠKA
Tvoríme víno, ktoré snúbi jedinečný terroir a umenie ôsmich generácií vinárov

„Začínal som ako obchodný zástupca vo Vinárskej spoločnosti Blatnička. Tá bola pod tlakom odberateľov, ktorí nám neumožňovali priamy kontakt so zákazníkom. Pritom zákazník je náš najväčší partner, s ktorým musíme hovoriť a dbať na jeho požiadavky. Preto sme si s manželkou založili firmu VÍNO HRUŠKA pod rovnakou značkou, ktorá nám otvorila prostredníctvom nového podnikateľského modelu priamu cestu k našim doterajším aj novým, verím, že spokojným, zákazníkom.“

Stanislav HRUŠKA
konateľ spoločnosti

História spoločnosti

Korene histórie nášho vinárstva siahajú do roku 1842, kedy sa píšu prvé zmienky o našej rodine ako o vinároch, v katastri obce Blatnice, kedy sa Tomáš Hruška staral celkovo o 4 hektáre vinohradov.

Potom sa pestovanie a výroba vína stala hlavnou činnosťou všetkých generácií našich predkov, ktorí si s každou novou generáciou odovzdávali cenné informácie a skúsenosti ohľadom pestovania vinnej révy. Jeden z dôležitých historických zvratov v stratégií pestovania vinnej révy v našom rodinnom kruhu bolo zavedenie strihania viníc na jeden vodorovný ťažeň s desiatimi očkami.

Zistiť viac o histórii vinárstva

Vízia spoločnosti

Iba kvalita, pozitívne vnímanie a emócie, ktoré naše produkty a značka u zákazníkov vzbudzujú, nám zabezpečia výhodu nad konkurenciou a prinesú úspech. 

Zistiť viac o našej vízii

Vinice a terroir

Unikátny terroir Bielych Karpát dodáva vínam nezameniteľný a jedinečný charakter. V Blatničke a okolí momentálne obhospodarujeme 80 hektárov viníc.

Zistiť viac o viniciach
Design a štýl sec photo

Design a štýl

„Design VÍNO HRUŠKA v sebe ukrýva jednoduchosť a kontrast farieb, ktoré vedú k elegancii. Štýl je použití kombinácie prírodných materiálov, doplnených kovovými prvkami a teplým svetlom. Dominantným materiálom je drevo, najlepšie škrabaný masív a kov, najčastejšie nerez, ako elegantný a moderný prvok. Prírodným doplnkom interiéru aj exteriéru je kameň, ktorý s použitím bielych sviečok rôznych veľkostí a rozmerov navodí pocit pohody a odpočinku. Veľmi rada používam kombináciu teplých farieb pre upokojujúci pocit a kontrastných tmavých farieb pre eleganciu. Táto kombinácia prináša veľa energie, ktorú všetci potrebujeme. VÍNO HRUŠKA si nesie skôr decentný, jednoduchý, ale teplo vyžarujúci štýl.“
Libuše Hrušková

Winery Ranch VÍNO HRUŠKA

Malý rodinný ranch vznikol spojením lásky k zvieratám a prírode. Na začiatku bol veľký sen, ktorý sa pomalými krôčikmi pretváral v krásnu skutočnosť a realitu.

Viac o Winery ranchi