Nastavenia ochrany osobných údajov a súborov cookie

Súhlasom so zdieľaním vašich údajov nám poskytujete informácie, ktoré potrebujeme na zlepšenie, analýzu a marketing na tejto webovej stránke. Ďalej súhlasíte s prenosom údajov tretím stranám a mimo EÚ. Vyhlasujeme, že údaje, ktoré ste poskytli informácie sú zabezpečené proti zneužitiu.

Nastavenia ochrany osobných údajov a súborov cookie

Súhlasom so zdieľaním vašich údajov nám poskytujete informácie, ktoré potrebujeme na zlepšenie, analýzu a marketing na tejto webovej stránke. Ďalej súhlasíte s prenosom údajov tretím stranám a mimo EÚ. Vyhlasujeme, že údaje, ktoré ste poskytli informácie sú zabezpečené proti zneužitiu.

Dajte nám vedieť, ktoré údaje nám a našim partnerom povoľujete spracúvať.


Technické údaje

Trvalo zapnuté

Webové stránky potrebujú na správne fungovanie technické údaje. Bez týchto údajov by nebolo možné napríklad na vyhľadávanie, prehrávanie videa alebo dokončenie objednávky v e-shope.

Analytické a štatistické údaje

Analytické a štatistické údaje nám pomáhajú pochopiť, ktoré funkcie sú vaše obľúbené, čo je na stránka nefunguje, aké zariadenia používate na zobrazenie stránky a mnoho ďalšieho.

Marketingové dáta

Marketingové údaje nám hovoria, na ktoré reklamy ste klikli alebo ako sa darí našim kampaniam. kampane v sociálnych médiách sú úspešné.

Zavřít
Navštíviť E-shop

Služby

Netradičné darčeky pre blízkych, kolegov aj zamestnancov.

Dotlač loga na etiketu

Decentné umiestnenie loga vašej spoločnosti na etiketu vína rady FRESH, CLASSIC a ORGANIC collection. Minimálne množstvo pre výrobu je 102 ks z jedného druhu vína.

Mám záujem

Medaile

Veľmi praktické a elegantné riešenie umiestnenia loga priamo na fľašu vína. Tlač vášho loga vo farebnom prevedení na strieborné či zlaté medaile. Minimálny počet kusov nieje stanovený.

Mám záujem

Visačka s nálievkou

Originálny nosič vínnej nálievky a vašej reklamy na hrdle fľaše, prakticky a rýchlo pripravená na použitie. Visačka je použiteľná na všetky typy fliaš. Výroba podľa vášho grafického návrhu od 600 ks, 1 200 ks, 3 400 ks, ...

Mám záujem

Komplimentka

Komplimentka s logom vašej firmy, PF alebo želaním, ktoré sa dá použiť do darčekového balenia, na fľašu vína a pod.
Minimálne množstvo pre výrobu je 24 ks.

Mám záujem

Sieťotlač

Možnosť prenesenia vašej myšlienky alebo loga spoločnosti potlačou na fľašu. Je možné použitie farebnosti, ale vždy len jednej farby. Odporúčame na svadby, pre gastronómiu na vytvorenie vlastného „house wine“ a pre firemných zákazníkov. Minimálne množstvo pre výrobu je 102 ks z jedného druhu vína.

Mám záujem

Gravírovanie

Odporúča sa pre vytvorenie detailov aj drobného písma. Je vhodné na tenkostenné poháre. Jemnejší efekt ako pri pieskovaní.
Nie je možné aplikovať na fľaše.

Mám záujem

Pečať

Ponúkame možnosť výroby pečatidla s vlastným logom spoločnosti. Vosková pečať s logom firmy zdôrazní jedinečnosť významného darčeka. Minimálný počet kusov výroby nie je stanovený.

Mám záujem

Kazeta s nálievkami

Reklamná kazeta je elegantným obalom na 2 ks a 5 ks vínnych nálievok s vašou reklamou. Tieto kazety sú určené ako samostatný darček alebo ako súčasť darčekovej sady.
Výroba podľa vášho grafického návrhu od 600 ks, 1 200 ks, 3 400 ks, ...

Mám zájem

Promo kazeta „sommelierske minimum“

PROMO kazeta obsahuje dvojfázovú vývrtku a 2 ks vínnych nálievok. Vnútri kazety sú zhrnuté základné informácie k servisu a podávaniu vína. Možnosť dotlače vášho loga na titulnú stranu kazety od 24 ks. Môžeme taktiež ponúknuť možnosť tlače celej PROMO kazety podľa vášho grafického návrhu od 300 ks.

Mám záujem

Dvojfázová vývrtka

Kvalitná dvojfázová vývrtka je vizitkou profesionálneho prístupu. Radi ju pre vás potlačíme logom vašej spoločnosti, aby sa stala symbolom vašej značky. Tlačí sa bezkontaktne pomocou atramentov tvrdených UV svetlom. Minimálne množstvo pre výrobu je 24 ks.

Mám záujem

Potlač nálievky

Vínne nálievky sú ideálnym pomocníkom pri nalievaní vína, či iných nápojov. Potlač priamo na nálievky v čiernom aj farebnom prevedení od 1000 ks.

Mám záujem

Digitálna farebná tlač

Ponúkame potlač drobných reklamných predmetov (do výšky 48 mm a rozmeru A3). Najčastejšie tlačíme firemné logá a to na vývrtky, medaily a odnosky. Minimálne množstvo pre výrobu je 24 ks.

Mám zájem

Dotlač loga na samolepku

Výroba samolepiacej vinylovej etikety s logom firmy, ktorá zároveň slúži ako zabezpečenie darčekovej kazety proti otvoreniu. Pre zdôraznenie elegancie odporúčame tlač v čiernom prevedení.

Mám záujem

Tlač reklamných prevlekov

Výroba reklamného prevleku na darčekové kazety s logom vašej firmy. Minimálne množstvo pre výrobu je 24 ks.

MONO: 38,5cm x 7,5cm
DUO: 39,5cm x 7,5cm
TRIO: 42,5cm x 7,5cm

Mám záujem

Darčekový poukaz

Nie ste si istý, ktoré víno bude ako darček najvhodnejšie? Zvoľte formu darčekového poukazu. Obdarovaný si potom môže sám vybrať, za aké víno poukaz premení.

V hodnote: 300 Kč
                       500 Kč
                       1 000 Kč

Mám záujem