Zavřít
Navštíviť E-shop

Franchising

Využíva opakovanie úspešného podnikateľského nápadu či zámeru na viacerých miestach pod rovnakou značkou. Franchising je obchodná stratégia a metóda podnikania založená na tom,že podnikateľ svoj úspešný systém odbytu výrobkov a služieb poskytuje za úplatu iným právne a finančne nezávislým obchodným partnerom.

Podpisom franchisovej zmluvy získavate všetky potrebné informácie a myšlienky na prevádzkovanie darčekového obchodu, vinotéky a vínneho baru.

Všetky postupy a ďalšie informácie nájdete v prevádzkovej príručke, ktorá je súčasťou spolupráce a franchisovej zmluvy.

Franchising je založený na úzkej a neustálej partnerskej spolupráci vychádzajúcej z franchisovej zmluvy.

Prvé vinotéky, ktoré sme otvorili ako franchisové, vznikli v roku 2010. Najskôr v meste Mladá Boleslav, následne v Liberci, Prahe a teraz aj Bratislave,Prešove a v ďalších českých a slovenských mestách.

Po prvýkrát sme sa všetci zišli v roku 2013 na stretnutí franchisových partnerov u nás v Blatničke. Odovzdávali sme si cenné skúsenosti v oblasti predaja, získavali informácie o nových technológiách, trendoch a produktoch. Spoločne sme navštívili vyhliadkovú terasu medzi vinohradmi. Počas stretnutia bola možnosť ochutnávky všetkých našich produktov a delikates VÍNO HRUŠKA.

Takýmto stretávaním sa prenáša kus vínneho kraja a kúzla Južnej Moravy do predajných miest VÍNO HRUŠKA po celej republike.

Tešíme sa na ďalšie spoločné stretnutia.

Kontaktný formulár

Vaše osobné údaje odoslané týmto formulárom budú slúžiť iba k riešeniu Vašej požiadavky. Zásady so spracovaním osobných údajov tu: Ochrana osobných údajov